Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Jerzy Stępień otworzył kongres sekretarzy

W Warszawie rozpoczął się Krajowy Kongres Forów Sekretarzy pierwsze tak duże i ogólnopolskie spotkanie sekretarzy wszystkich szczebli samorządu terytorialnego.

Wydarzenie otworzył Jerzy Stępień, prezes Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, który podkreślił, że spotkanie jest bardzo ważne, że rola sekretarzy w funkcjonowaniu jednostek samorządu terytorialnego jest bardzo istotna.

Następnie głos zabrał poseł Andrzej Maciejewski, przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. – Cieszy mnie to spotkanie z sekretarzami bowiem muszę przyznać, że brakowało mi spotkań ze skarbnikami i właśnie sekretarzami. Liczę, że spotkamy się jeszcze w Sejmie i zachęcam do współpracy z komisją, której jestem przewodniczącym – powiedział Andrzej Maciejewski.

Na zakończenie swojego przemówienia poseł życzył wszystkim zgromadzonym owocnych obrad.

 

 

2016-06-02 11:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»