Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Patronat medialny "Forum Samorządowe"
Najświeższa wiedza o odpadach – zacznij sezon z dawką nowych informacji

Jak ograniczyć plagę pożarów na składowiskach odpadów?Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas otwierającej nowy sezon konferencji 22. Międzynarodowej Konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami, która odbędzie się w dniach 4-6 września 2018 r. w Krakowie.Ponad 30 prelekcji, 5 sesji tematycznych, polscy i zagraniczni eksperci, 2 nowoczesne panele dyskusyjne, atrakcje dodatkowe w postaci gry miejskiej, zwiedzania Krakowa z przewodnikiem, uroczystej kolacji – to wszystko już we wrześniu w Krakowie!

Celem spotkania jest wymiana poglądów i informacji ekspertów z branży ochrony środowiska na tematy związane z zagospodarowaniem odpadów komunalnych.

Priorytetowe zagadnienia, które poruszone zostaną podczas dwóch dni konferencji:

- Pierwsze doświadczenia z selektywnej zbiórki i przetwarzania bioodpadów,

- Problemy branży odpadowej ujawnione w 2018 roku,

- Aspekty prawne i rynkowe gospodarowania odpadami komunalnymi,

- Pożary w magazynach i na składowiskach odpadów.

Podczas konferencji wystąpią m.in. przedstawiciele Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, Europoseł Andrzej Grzyb, Piotr Szewczyk przewodniczący Rady RIPOK, Przedstawiciele środowiska naukowego m.in. dr inż. Barbara Kozłowska, dr. Hab. Izabela Sówka prof. PWr., dr inż. Emilia den Boer, przedstawiciele ekspertów rozwiązań systemowych.

Podczas trzydniowej konferencji znajdzie się też niezbędny czas na nawiązanie kontaktów m.in. podczas kolacji pierwszego wieczoru oraz gry miejskiej oraz zwiedzaniu Krakowa.

Trzeciego dnia konferencji odbędzie się wyjazd studyjny do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie oraz zmodernizowanego Centrum Ekologicznego Barycz, należącego do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Krakowie. Organizatorem konferencji jest firma Abrys Sp. z o.o.a współorganizatorem Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie.

Strona wydarzeniahttp://www.abrys.pl/szkolenia-i-konferencje/


2018-08-06 15:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»