Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Delegacja z Adżarii na Dolnym Śląsku

Po raz kolejny Dolny Śląsk odwiedziła oficjalna delegacja przedstawicieli Autonomicznej Republiki Adżarii. Goście z Gruzji spotkali się z władzami województwa i tradycyjnie już wzięli udział w otwarciu Międzynarodowych Targów Turystycznych, na których prezentują turystyczny potencjał Adżarii i Batumi.

W oficjalnej delegacji znaleźli się: Zurab Patardze – Premier Autonomicznej Republiki Adżarii, Lasha Komakhidze – Prezydent Miasta Batumi, Ramaz Bolkvadze – Minister Finansów i Gospodarki Regionu Adżarii, Irakli Beridze - Dyrektor Departamentu Protokołu Administracji Rządu Adżarii, Sulkhan Glonti - Dyrektor Departamentu Turystyki Autonomicznej Republiki Adżarii.

W trakcie spotkań z marszałkiem Cezarym Przybylskim omówiono dotychczasową współpracę między obydwoma regionami oraz wyznaczono kolejne dziedziny, w których będzie ona rozwijana - m.in. zapowiedziano wspólne projekty medyczne, turystyczne oraz intensyfikację współpracy gospodarczej. Możliwości działania na tym polu przedstawił prezes Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Hubert Papaj.

Goście wzięli również udział w specjalnym pokazie filmu o Adżarii, który został zrealizowany przez dolnośląskich dziennikarzy w 2017 roku i reportażu o dolnośląsko-adżarskiej współpracy międzynarodowej.

Źródło: http://www.umwd.dolnyslask.pl

2018-02-28 09:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

21 marca, Warszawa, Konferencja „Miasta Zrównoważone”, http://greenwarsawconferences.org.pl

21-23 marca, Nadarzyn, Warsaw Bus 2018 - Targi Publicznego Transportu Zbiorowego,http://warsawbusexpo.eu

22 marca, Warszawa, SPORTBIZ EXPO 2018, http://www.sportbizforum.com/pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»