Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Nowy budynek starostwa powiatowego w Garwolinie

Mieszkańcy powiatu garwolińskiego sprawy leżące w kompetencjach starostwa załatwią wreszcie w jednym miejscu. Starostwo Powiatowe ma bowiem nową siedzibę przy ul. Mazowieckiej 26 w Garwolinie.

Oficjalne otwarcie nowo wybudowanego obiektu odbyło się w sobotę, 27 stycznia. Wśród zaproszonych gości był m.in. marszałek Adam Struzik, który na ręce starosty Marka Chciałowskiego przekazał Medal Pamiątkowy „Pro Masovia”.

– Władze powiatu garwolińskiego tej i poprzednich kadencji mogą być dumne z wkładu w rozwój województwa. Panie Starosto dziękuję za osobisty wkład w realizację tej imponującej inwestycji, ale przede wszystkim dziękuję, za bycie liderem wspólnoty, która prężnie się rozwija i życzę, abyśmy nadal wspólnie budowali Mazowsze – dziękował marszałek Adam Struzik.

 Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazję zwiedzić obiekt i przy okazji sprawdzić, w których pokojach znajdują się interesujące ich wydziały czy biura. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek.

Budowa nowej siedziby trwała 2,5 roku. Łączny koszt przedsięwzięcia, razem z wyposażeniem, wyniósł ponad 28 mln zł. Przenosiny poszczególnych wydziałów starostwa potrwają do 17 lutego.

Źródło: https://www.mazovia.pl

2018-02-01 08:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

23 stycznia, Warszawa, Konferencja  IT Security Trends, http://itsecuritytrends.pl

24 stycznia, Warszawa, „Bezpieczeństwo obiektów i obszarów – monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń”, http://successpoint.pl

24 stycznia, Warszawa, "Forum Transportu Publicznego - nowe technologie i bezpieczeństwo" http://pirbinstytut.pl

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»