Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Struk: Musimy zadbać by zmiany nie odbiły się negatywnie na uczniach

W liście do nauczycieli i uczniów pomorskich szkół z okazji nowego roku szkolnego marszałek podkreślił, że wprowadzane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmiany w oświacie wymagają jeszcze większej współpracy ponad politycznymi podziałami i branżowymi interesami.

W liście można m.in. przeczytać, że samorząd województwa pomorskiego od kilku lat wraz z nauczycielami podejmuje wysiłek budowania w regionie Pomorskiego Systemu Jakości Edukacji, którego podstawą jest dialog, do którego zapraszani są wszyscy zainteresowani jakością edukacji.

„Dziś – w dobie wprowadzania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej bardzo istotnych zmian w funkcjonowaniu polskiego systemu oświaty – rodzi się potrzeba jeszcze ściślejszej współpracy na rzecz stabilnego rozwoju pomorskich szkół; współpracy ponad podziałami politycznymi i ponad interesami branżowymi. Wszyscy musimy zadbać o to, by mimo licznych problemów organizacyjnych, finansowych i programowych wprowadzane zmiany nie odbiły się negatywnie na jakości kształcenia i poczuciu bezpieczeństwa pomorskich uczniów – napisał w liście marszałek województwa pomorskiego.

Źródło: www.pomorskie.eu

2017-09-05 08:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

27 listopada, Warszawa, ECONSEC Technical Security Forum, www.tech.econsec.pl

29 listopada, Warszawa, Konferencja "Czyste ciepło. Ostatni dzwonek dla małych systemów ciepłowniczych, www.forum-nergii.eu

29-30 listopada, Ostróda, III edycja targów Energy Expo Arena, www.energyexpo.pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»