Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Samorządowcy przygotowują „Marsz Wolności”

W ramach działań realizowanych przez Samorządowy Komitet Protestacyjny 6 maja w Warszawie odbędzie się „Marsz Wolności”. Samorządowy Komitet Protestacyjny rekomenduje włączenie się  marszu przedstawicieli samorządów i mieszkańców gmin.


Marsz jest wspólnym przedsięwzięciem wielu środowisk – samorządów, nauczycieli, rodziców, środowisk sędziowskich, opozycyjnych partii politycznych, ruchów obywatelskich. Obecnie doprecyzowywany jest scenariusz i sprawy organizacyjne. Ale wiadomo, że marsz rozpocznie się o godz. 13.00 od Ratusza Urzędu Miasta Warszawy na Placu Bankowym a zakończy się około 15.30-16.00 na Placu Konstytucji (prosty przemarsz Marszałkowską). Będą 2 sceny na Placu Bankowym i Placu Konstytucji.

Samorządowcy pracują obecnie nad wspólnym wizerunkiem grupy samorządowej, ale niezależnie zwracają się do uczestników marszu o przywiezienie tzw. wyróżników gminnych tj. flag, proporców z herbem miasta, plakietek z herbami, tablic z nazwami gmin itp. Da grup zorganizowanych, które planują przyjazd autokarem, zarezerwowane są dwa parkingi zlokalizowane na pl. Defilad (przy pałacu Kultury i Nauki (1)) oraz na pl. Teatralnym (2).

2017-04-20 09:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

26-27 kwietnia, Warszawa, Konferencja „Kreator Bezpieczeństwa - potrzeby i możliwości”, www.successpoint.pl

26-28 kwietnia, Gdańsk, 
Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, www.europoltech.amberexpo.pl

8-9 maja, Warszawa, 
Szkolenie „Zarządzanie zmianą – jak skutecznie pokierować zmianami organizacyjnymi”, www.effectgroup.pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»