Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Częstochowa nagrodzona za realizację polityki społecznej

W trakcie spotkania Forum Międzysektorowego pt. „Ekonomia społeczna w kreowaniu aktywnej polityki lokalnej” zaprezentowano laureatów konkursu „Gmina przyjazna ekonomii społecznej 2016”, w którym zostały wyłonione gminy w najwyższym stopniu zaangażowane w rozwój sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim.


Pierwsze miejsce przyznano Częstochowie. Na drugim miejscu znalazło się Zabrze, a ostatnie miejsce na podium przypadło w udziale Mikołowowi

Przyznano także dwa wyróżnienia: za innowacyjne podejście do partnerstwa publiczno-społecznego i za zaangażowanie w rozwój społecznie odpowiedzialnych zamówień. Pierwsze zdobyły Gaszowice, a drugie – Kozy.

– Cieszę się, że wszystkie podjęte działania w tym względzie oparte są na relacji z drugim człowiekiem. Jeżeli polega ona na wsparciu i pomocy, to owa relacja jest jak najbardziej lecząca. Gratuluję wszystkim, którym udało się osiągnąć podstawowy cel, czyli pomaganie innym, przy okazji zdobywając szacunek dla siebie samych – zwróciła się do nagrodzonych i wyróżnionych Urszula Koszutska, radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

Źródło: www.slaskie.pl

2017-04-10 07:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
PARTNER STRATEGICZNY

»

Wydarzenia w najbliższym czasie

»

26-27 kwietnia, Warszawa, Konferencja „Kreator Bezpieczeństwa - potrzeby i możliwości”, www.successpoint.pl

26-28 kwietnia, Gdańsk, 
Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, www.europoltech.amberexpo.pl

8-9 maja, Warszawa, 
Szkolenie „Zarządzanie zmianą – jak skutecznie pokierować zmianami organizacyjnymi”, www.effectgroup.pl

Więcej wydarzeń...
Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»