Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Kontakt  |  Reklama
.

 
Aktualności

»


Toaleta publiczna, w której naładujesz telefon

W Stroniu Śląskim stanął wyjątkowy szalet, w którym mieszkańcy i turyści mogą naładować także swój telefon albo tablet – i to zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Pierwsze ładowarki znajdują się już przy samym wejściu do szaletu. Korzystanie z nich jest bardzo proste. W przypadku portów USB wystarczy podnieść specjalną klapę i podłączyć telefon albo tablet do ładowania. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby mieć ze sobą własny kabel.

W trakcie ładownia telefonu nie trzeba trzymać w dłoni. Obok gniazdka jest miejsce, żeby go swobodnie oprzeć. Podobnie jest zresztą w środku, gdzie porty do bezprzewodowego ładowania oraz tradycyjne gniazdka USB znajdują się w podświetlonej wnęce.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu toaleta publiczna, która stanęła w pobliżu Urzędu Pocztowego przy ulicy Kościuszki w Stroniu Ślaskim, stała się wielofunkcyjnym miejscem.

Źródło: www.wroclaw.onet.pl

2017-02-14 09:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenia w najbliższym czasie

»

1-2 kwietnia, Rzeszów, IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”, http://www.instytutpe.pl

3-4 kwietnia, Gdańsk, XX Konferencja STREFY Ex „Bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe- emisja, detekcja i przeciwdziałanie”, http://www.asekonferencje.com.pl

7-9 kwietnia, Sopot, IV Pomorskie Forum Drogowe/Polsko-Nordyckie Forum Drogowe

Więcej wydarzeń...

Newsletter

»

Zamów newsletter


Sprawdź co słychać w największych samorządowych korporacjach

»

Felietoniści

»